Konkretna metoda spełnienia marzeń

W czerwcu tak dużo się działo, że nawet nie miałam czasu zagladac na bloga. Mój Duży błąd bo gdybym spisała wszystkie myśli pomiędzy działaniami jakie czyniłam byłaby to teraz wielka skarbnica doświadczeń i inspiracji. Kolorowy zawrót głowy jaki mnie dopadł w związku z blokiem szkoleń i wyjazdem na wakacje totalnie mnie pochłonął.
Zostałam zaproszona do prowadzenia zajęc dla Babek z Nowej Huty i tak co środę spotykałam się z roznymi niesamowitymi Dziewczynami, jak się poźniej okazywało niekoniecznie wszystkie z naszej zielonej dzielnicy.
Moje ulubione warsztaty to tworzenie własnej mapy marzeń, muszę przyznać, że tym razem sama siebie namówiłam aby przyłaczyc się do zabawy i wykleiłam swoje własne cele i marzenia.
Tworzenie takiej mapy to nic innego jak bardzo skuteczna metoda spełnienia swoich marzeń. Zrobienie jej jest banalnie proste jeśli skupisz się na kilku łatwych wskazówkach i pozwolisz swojej wyobraźni i duszy wybrać dla Ciebie najcenniejsze przesłanie.
Ja swoją pierwszą „marzeniówkę” zrobiłam w 2010 roku i muszę przyznać, że spełniło się wszystko co sobie na niej wykreowałam. Myśle, że działa tu pewnego rodzaju przyciąganie rzeczy, nad którymi się skupiamy i mają dla nas wartość. Albo magia !? Nic nie szkodzi przekonac się na własnej skórze, prawda? 🙂
W sierpniu będę powtarzac prawdopodobnie takie spotkanie podczas Letnich Ogrodów Uciech, ale tym razem obiecuję, że na bieżąco dam Wam znac abyście mogły się zapisac.
Mało tego chodzi mi po głowie jeszcze jeden wspaniały pomysł dla kogo chciałabym takie mini warsztaty z tworzenia własnej mapy marzeń czy świata czy też wymarzonej przyszłości zrobić, ale na razie jest to w sferze moich marzeń – choc okazało się, że całkiem wtedy jeszcze nieświadomie wykleiłam sobie tą piękna wizję, ale na razie żeby nie zapeszać…Wszystko ma swój czas.
A tu nasze mapy ze spotkania z Babkami z Nowej Huty.

10492157_920537997963124_8057530081916144454_n

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *