Z innej beczki

1. Osoby zasoby

logo0Z_327px

Mój blog na mega pozytywnym, świeżym  portalu HRowym – Osobyzasoby -zapraszam do czytania na bieżąco nie tylko mnie 🙂

Coaching cafe to blog o istotnych rzeczach, niekoniecznie śmiertelnie poważnych, ale takich, które ułatwią Ci rozwiązanie wielu spraw, takich jak sprecyzowanie celu, pomogą popracować nad motywacją, będą wspierać Twój plan działania.
Będzie także to na co czekacie – wiedza w pigułce o coachingu jako takim, ale także o tym w organizacji, zdradzę wam jak wygląda kontrakt trójstronny, po czym poznacie dobrego coacha, jakimi zasadami kieruje się odpowiedzialny coach, czym różni się coaching od mentoringu, za co ja pokochałam tą metodę pracy z drugim człowiekiem i wiele więcej. Opiszę także narzędzia, ćwiczenia które możecie sami dla siebie stosować, podzielę się sprawdzonymi rozwiązaniami zostawiając przestrzeń dla Was.
Będzie na serio, ale lekkim piórem. Zapraszam bardzo gorąco!

http://osobyzasoby.pl/category/blogi/coaching-cafe/

 

2.Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁYstowarzyszenie niezwykłe

logo

Najbardziej potrzebującym dzieciom, często z rodzin wielodzietnych, Anioły dają miejsce do nauki przy własnym biurku, możliwość spania we własnym łóżku, zaprojektowania przez siebie własnego pokoju… Dorośli, którzy działają dla dzieci! Najpiękniejsze stowarzyszenie – najbardziej anielskie jakie znami! Zapraszam całym sercem do obserwowania działań Aniołów i do czynnego włączenia do akcji! Pamiętaj – każdy może pomóc! Wystarczy, że los dzieci z ubogich rodzin nie jest Ci obojętny, a znajdziesz sposób by podzielić się swoim sercem 🙂

http://www.piekne-anioly.org/

 

3. UCHACZ FRYZJERSTWO – Piękne Włosy, mega fryzjerzy – wspaniała atmosfera!

10410807_818272431570864_4195077126519387719_n

Ania i Paweł, którzy prowadzą w Krakowie swój biznes od wielu lat to małżeństwo, które poznało się dzięki pracy z nożyczkami. Ciepli, zabawni, zwariowani i otwarci na nowości, różnorodność i innych ludzi! Oprócz sprawiania radości swoim Klientom i Klientkom wspierają różne akcje charytatywne! Osobiście podziwiam ich od zawsze! Moje włosy tylko w rękach Uchacz Fryzjerstwo!

 

4. DOKTOR WOW!

10417571_1103764159650446_3116454354095070233_n

Przepis na świetną zabawę – z pasji do nauki,  z miłości do dzieci!

Doktor WOW dla przedszkoli, szkół i biznesu! Czegoś takiego jeszcze nie było! I Tu znów- za ogromnym sukcesem stoi potencjał ludzi, którzy go budują – Piotr, Ela – Chapeau bas!

http://www.drwow.pl/

 

4. DIETETYCZNE NIEBO

brand

Zdrowa kuchnia dla smakoszy.
Ania, która smacznie gotuję i namawia do zdrowego odżywiania mówi o sobie, że jest gorącą przeciwniczką wszelkiej żywności wysoko przetworzonej, typu fast food i lenistwa i jawną tępicielką podjadania. Niepoprawna idealistka, wierzy, że uda się jej uchronić ludzkość przed otyłością.

Dietetyczne niebo ma aktualnie prawie 6000 fanów na facebooku.

Mniam!

http://dietetyczneniebo.com/

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *