Wszystko możliwe!

Zmiana nazwy bloga nastąpiła kiedy dostałam kilka sygnałów, że nie czytają mnie wyłącznie mamy, nie czytają mnie nawet wyłącznie kobiety więc postanowiłam nie nadawać roli, albo „więcej jak” roli (* do tej pory blog nazywał się „więcej jak mama”) czy nawet płci mojemu pisaniu. Tak więc jest bezosobowo, konkretnie i uwierzcie jak najbardziej prawdziwie!

Jest takie powiedzenie, że jeśli potrafiłeś o czymś zamarzyć to jest to równoznaczne z tym, że potrafisz to marzenie spełnić. Więc wszystko JEST możliwe:)

Myślę, że jestem przykładem takiego spełniania marzeń. Przynajmniej dla siebie 🙂

Jem małymi łyżeczkami więc moja droga jest raczej spacerem pełnym inspiracji, zachodzącego słońca, zachwytem nad małym, ale także obdartymi stopami i odciskami. Moja droga to nie wygodny lot w pierwszej klasie czy nie przejazd IC ze stacji „mam marzenie” do stacji”spełnienie”. Moja droga to cel bo nie ma dla mnie czegoś takiego jak jakiś koniec i spełnienie tego do czego dążę. Zależy mi na byciu co raz lepszą w tym co robię po to byś Ty miał lepsze efekty, ciągle się uczę, czytam, podpatruję, kształcę po to by nie zostać w tyle, ale nie dlatego, że chcę kogoś wyprzedzić, a po to bym sama dla siebie była skarbnicą wiedzy i praktyki, którą dam Tobie.

Kto by powiedział, że ta nieśmiała, zahukana dziewczynka przy kości, która się tak bardzo jąka, która chowa się po kątach, stanie kiedyś tak pewnie na nogi, że pokocha siebie -autentycznie polubi każdą część swojego ciała, pokocha swoją wadę wymowy, która nada jej charakterystycznego stylu  niczym pieprzyk nadał szyku Cindy Crawford, która pokona wiele demonów na swojej drodze potrafi być dziś odważną babką stojącą przed innymi takimi babkami i prowadzi dla nich warsztaty i prowadzi je w coachingu w drodze o ich lepszą przyszłość i KOCHA TO ROBIĆ!
Każda dziewczynka marzy o swojej wersji bajce o kopciuszku- ta jest moja. Najlepsza jaką mogłam dla siebie wybrać!

O tym kim byłam, skąd jestem, jak się zmieniłam już troszkę było, na pewno jeszcze będzie, ale na dziś to wszystko, bom zmęczona jak diabli. A i tak najważniejsze jest ciągle to gdzie zmierzam.

Wszystko możliwe!
Jeśli w to wierzysz to tak jest, a jeśli nie wierzysz to masz racje 😉
Ty wybierasz!

oczka

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *