Zrób coś dobrego – oddaj ciucha!

Czasem myślę, że jestem zbyt analogowa patrząc jak cyfrowe mamy społeczeństwo, że jakaś taka starodawna bo wolę jeździć moim 25 letnim samochodem niż jakąkolwiek bryką świata, że nie do końca pasuje do dzisiejszego świata, że wolę być niż mieć…

i to ostatnie dziś mnie tak naładowało, że nie czuję nawet jak mnie zatoki zaatakowały paskudnie, bo tyle energii dał mi jeden telefon. Jeden telefon do jednej Pani, która tak się ucieszyła na rozmowę ze mną, że aż mi cieplej do teraz choć już parę dobrych godzin minęło. Sama nie wiem jak to opisać to uczucie, które się u mnie pojawia gdy mogę pomóc komuś, gdy sprawiam przyjemność drugiej osobie, odciążam ją w jakiś sposób, wspieram…Takie światełko w duszy 🙂 Jakie to proste jest! A ile powera daje!
Zastanawiałeś się kiedyś co Ciebie tak uszczęśliwia?

Kiedyś pisałam, że moje słowo -prawda, które mnie określa to „wolność” i dalej tak myślę, ale gdyby nadać temu słowu szerszy kontekst…hmmm, taka na przykład wolność finansowa i czasowa, żebym sobie mogła być filantropką na całego…ale byłabym prze-szczęśliwa! Takie szczęście jest zaraźliwe!

Uwaga-od jutra zbiórka ubrań dla Pani Ani i jej czterech córek – nie chcę podawać personaliów tutaj, bo nie wiem czy mogę.

Zasady są takie – Ubrania mogą być używane, mają być ładne, w bardzo dobrym stanie i czyściutkie 🙂 Dla Pani Ani w rozmiarze 42/44 i buty w rozm.40, a dla dziewczynek kolejno: Pierwsza ma 116cm i nosi buty 28, Druga i Trzecia dziewczynka mają 140cm i noszą buty 37, Czwarta ma 164cm i buty rozmiar 39.

Może przyda się Wam wietrzenie szafy? Coś zalega, za małe, za duże, dzieci wyrosły, a rzeczy są ciągle w super stanie i na czasie?

Paczka ma być praktyczna, ale i atrakcyjna – w końcu ma trafić do 5 super dziewczyn :-)))

Kontakt do mnie katarzyna.habowska@op.pl lub 696469954 – rzeczy zbieram do 9 października 🙂

star6-300x300

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *